Miraeusstraat 29, 2018 Antwerpen info@ekata.be

Praktisch

Praktische afspraken

  • Bij aankomst kan je aanbellen bij EKATA en mag je meteen naar de 3de verdieping komen met de trap of de lift. Je kan daar plaatsnemen in de wachtzaal en indien gewenst kan je zelf alvast water, koffie of thee nemen.
  • Partners, vrienden, familie,… wachten bij voorkeur niet in de praktijk tijdens je afspraak.
  • Indien je een afspraak hebt en deze wenst te verzetten of annuleren, neem dan steeds rechtstreeks contact op met de persoon waarmee je een afspraak hebt.
  • Je kan niet betalen met je betaalkaart want we hebben geen bancontactautomaat. Je kan cash betalen, met payconiq of met de bancontactapp via je smartphone.

Afspraken maken, verzetten en annuleren

Afspraken kunnen gemaakt worden via de online agenda, mail, telefonisch of aan het einde van je afspraak.

Een afspraak annuleren of verzetten kan je enkel rechtstreeks doen bij de persoon waarmee je een afspraak hebt.

Een afspraak kan je  annuleren of verzetten tot maximaal 5 dagen voor je afspraak. Als je minder dan 5 dagen op voorhand je afspraak annuleert, dan kan de volledige sessie worden aangerekend. Mits voorlegging van een ziektebriefje en het tijdig verwittigen van de persoon waarmee je een afspraak hebt, worden er geen kosten aangerekend.

Tarieven

Tarieven en duur (exclusief betaling, nieuwe afspraak, administratie,…) van de consultaties bij de psychologen/therapeuten/seksuoloog:

  • Een individueel gesprek duurt 45 minuten en kost tussen €60 en €70
  • Een koppel- of gezinsgesprek duurt 60 tot 75 minuten en kost tussen €85 en €95
  • Extra verslaggeving kan op aanvraag en kost €15

Afhankelijk van je ziekenfonds wordt er een (klein) deel terugbetaald. Je kan hiervoor best zelf informeren en ons de nodige documenten bezorgen.

Tarieven en duur mindfulnesstraining of coaching

  • Een individuele afspraak duurt 60 minuten en kost €60
  • Een afspraak met twee personen duurt 120 minuten en kost €150
  • Een mindfulnesstraining in kleine groep (max.4) duurt 8 weken / 2u15 per keer en kost €450 voor de volledige training

Tarieven en duur loopbaanbegeleiding indien je recht hebt op een loopbaancheque van VDAB*:

  • Gratis kennismakingsgesprek van 30 tot 45 minuten
  • €40 voor 4 uur loopbaanbegeleiding (gespreid over verschillende afspraakmomenten)
  • Gratis opvolgingsgesprek van 30 minuten

*Meer informatie over de voorwaarden in verband met het in aanmerking komen voor een loopbaancheque kan je vinden op ekata.be/loopbaanbegeleiding

Tarieven en duur loopbaanbegeleiding indien je geen recht hebt op een loopbaancheque van VDAB:

  • Een kennismakingsgesprek duurt 45 minuten en kost tussen €60 en €70
  • Volgende gesprekken duren tussen 45 en 60 minuten en kosten tussen €60 en €85
  • Het aantal uren loopbaanbegeleiding is afhankelijk van je vraag, we kunnen tijdens het kennismakingsgesprek bespreken hoeveel uren we ongeveer nodig zullen hebben.

Tarieven en duur psychodiagnostiek

  • Een intakegesprek duurt 45 tot 60 minuten en kost €70
  • Vervolgonderzoek voor AD(H)D bij kinderen : €450 (dit is een richtprijs en afhankelijk van de samengestelde testbatterij)
  • Vervolgonderzoek voor AD(H)D bij jongeren en volwassenen: €450 (dit is een richtprijs en afhankelijk van de samengestelde testbatterij)
  • Vervolgonderzoek ASS voor kinderen, jongeren en volwassenen: €450 (dit is een richtprijs en afhankelijk van de samengestelde testbatterij)
  • Een adviesgesprek duurt 45 min en kost €60
  • De tarieven voor psychodiagnostiek zijn inclusief verslaggeving en het opstellen van een diagnostisch attest indien van toepassing.

Tarieven en duur kinesitherapie

  • Een sessie duurt 45 minuten en kost €45
  • Of een sessie duurt 30 minuten en kost €30
  • Er is een deel terugbetaling mogelijk via de mutualiteit

Contactgegevens

Eefje Coomans - kinesist en osteopaat i.o.
e-mail: eefje@ekata.be
Tel.: 0497 78 77 43

Erin Cools - kinesist
e-mail: erin@ekata.be
Tel.: 0479 17 35 50

Karen Decroos – klinisch psycholoog
e-mail: karen@ekata.be
Tel.: 0491 08 51 34

Kim Gevers - mindfulnesscoach
e-mail: kim@ekata.be
Tel.: 0494 90 21 95

Lisa Smeulders – klinisch psycholoog
e-mail: lisa@ekata.be
Tel.: 0496 98 76 08

Marianne De Pourcq– integratief therapeut en coach
e-mail: marianne@ekata.be
Tel.: 0486 78 16 60

Marlies Thierens – klinisch psycholoog
e-mail: marlies@ekata.be
Tel.: 0471 94 34 97

Nathan Lootens – klinisch psycholoog
e-mail: nathan@ekata.be
Tel.: 0471 86 00 97

Nomi Pernet – klinisch psycholoog, loopbaancoach en EMDR-therapeut i.o.
e-mail: nomi@ekata.be
Tel.: 0471 74 06 32

Pascale Roelandts – klinisch psycholoog , ACT-therapeut, integratief therapeut en loopbaancoach
e-mail: pascale@ekata.be
Tel.: 0494 64 56 66

Sophie Vande Weijer – klinisch psycholoog en I.V.-therapeut i.o.
e-mail: sophie@ekata.be
Tel.: 0492 54 80 40

Suzy Backeljauw– therapeut
e-mail: suzy@ekata.be
Tel.: 0480 68 02 60

Timmy Martens - seksuoloog, psychologisch consulent en I.V.-therapeut i.o.
e-mail: timmy@ekata.be
Tel.:  0476 06 59 01